HWGP250/450-250D Wysokociśnieniowa pompa wtryskowa z silnikiem wysokoprężnym
Typ silnika wysokoprężnego: QSF6.7-260C Cummins
Moc: 260 KM
Maks. prędkość:2200 obr/min
Typ pompy głównej:GP250/450
Forma działania: Typ tłoka jednostronnego działania, posuwisto-zwrotny
Cechy
Wysokociśnieniowa pompa wtryskowa zaprawy napędzana silnikiem wysokoprężnym
Silnik wysokoprężny Cummins o mocy 260 KM, wysoka wydajność, bardziej odpowiedni na plac budowy
Praca przy niskim napięciu, bezpieczniejsza
Wdrożenie 4-biegowej przekładni bezstopniowej z przekładnią Fast
Zastosowanie przekładni płytkowej wydłuża żywotność końcówki mocy pompy
Ciśnienie cementowania (do 450 barów) i wyporność (do 250 l/min) można regulować bezstopniowo
Pozioma, trzycylindrowa pompa tłokowa o pojedynczym działaniu
Tłok 3-cylindrowy, średnica 75mm, skok 100mm