HWGP114/500-120D Wysokociśnieniowa pompa do iniekcji napędzana silnikiem wysokoprężnym
HWGP114/500-120D Wysokociśnieniowa pompa do iniekcji strumieniowej z napędem wysokoprężnym to pozioma, trzycylindrowa pompa tłokowa jednostronnego działania. Składa się z pięciu części: mocy (silnik wysokoprężny o mocy 120 kW), sprzęgła, skrzyni biegów (Eaton FAST), sprzęgła przegubowego uniwersalnego i pompy wysokociśnieniowej. Skrzynia biegów ma cztery biegi i może uzyskać cztery prędkości w razie potrzeby. Pompę do iniekcji strumieniowej można umieścić na wysokości 20 stóp, aby ułatwić transport.
Typ silnika wysokoprężnego: QSF4.5 Cummins
Moc: 120 kW
Maks. prędkość:2200 obr/min
Typ pompy głównej:GP380/55
Forma działania: Typ tłoka jednostronnego działania, posuwisto-zwrotny
Cechy
Wysokociśnieniowa pompa potrójna
Silnik wysokoprężny Cummins o mocy 120 kW, wysoka wydajność, bardziej odpowiedni na plac budowy
Praca przy niskim napięciu, bezpieczniejsza
Wdrożenie 4-biegowej przekładni bezstopniowej z przekładnią Fast
Ciśnienie cementowania (do 500 barów) i wyporność (do 114 l/min) można regulować bezstopniowo
Tłok 3-cylindrowy, średnica 55 mm, skok 80 mm
3-cylindrowy ruch naprzemienny zapewnia stabilność ciśnienia i przepływu
Zastosowanie specjalnej obróbki hartowania stali
Wygoda, wysoki stopień automatyzacji, prosty pomiar i obsługa
Medium robocze należy przefiltrować przez filtr o rozmiarze oczek 20 mesh lub większym
Łatwy w obsłudze i konserwacji
Wyposażony w kilka lamp sufitowych do oświetlania różnych obszarów roboczych
Można go umieścić bezpośrednio w szafce o długości 20 stóp
Parametry
Specyfikacja:
3. Tłok: 3-cylindrowy ruch naprzemienny zapewnia stabilność ciśnienia i przepływu
4. System operacyjny: wygoda, wysoki stopień automatyzacji, prosty pomiar i obsługa.
5. Można umieścić bezpośrednio w szafce o wysokości 20 stóp.
Modelka HWGP114/500-120D
Silnik Diesla
Wpisz QSF4.5 Cumminsa
Moc kW 120
Maks. prędkość r/min 2200
Skrzynia biegów
Wpisz EATON FAZA
Prędkość 4
Kontrola Poziom
Główna pompa
Wpisz GP380/55
Liczba tłoków Kawałek 3
Tłoki mm Φ55mm-80mm