HWGP440/50PI-22E Wysokociśnieniowa pozioma pompa do iniekcji
HWGP440/50PI-22E Wysokociśnieniowa pozioma pompa do iniekcji to pozioma, trzycylindrowa pompa tłokowa o działaniu posuwisto-zwrotnym jednostronnego działania. Moc silnika o mocy 22 kW przekazywana jest do skrzyni biegów poprzez napęd pasowy, a przekładnię napędza dojrzała i niezawodna przetwornica częstotliwości. Są szeroko stosowane w górnictwie, odwiertach geologicznych, kolejach, autostradach, ochronie wód i energetyce wodnej, mostach, wieżowcach, wzmacnianiu fundamentów i innych projektach.
Moc: 22 kW
Prędkość pompy:214 r/min
Maks. Wyjście:440 L/min
Maks. Ciśnienie: 5 MPa
Rozmiar (dł. × szer. × wys.): 2050*1370*1310 mm
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie wysokociśnieniowej poziomej pompy do iniekcji HWGP440/50PI-22E
Cechy
Cechy wysokociśnieniowej poziomej pompy do iniekcji HWGP440/50PI-22E
Wysokociśnieniowa pozioma pompa do iniekcji
Można go zdjąć z podstawy w celu konserwacji
Otwórz drzwi w ważnej części, aby ułatwić konserwację skrzyni biegów
Konstrukcja z żaluzjami, wygodne odprowadzanie ciepła
Zasilanie silnika o mocy 22 kW z przekładnią za pomocą napędu pasowego