Uy
Sizning pozitsiyangiz: Uy > Mahsulotlar > Drilling Rig
olmosli burg'ulash qurilmasi
geologik burg'ulash qurilmasi
portativ yadroli burg'ulash qurilmasi
qidiruv burg'ulash qurilmasi
foydali qazilmalarni qidirish burg'ulash qurilmasi
olmosli burg'ulash qurilmasi
geologik burg'ulash qurilmasi
portativ yadroli burg'ulash qurilmasi
qidiruv burg'ulash qurilmasi
foydali qazilmalarni qidirish burg'ulash qurilmasi

WODE E90R portativ olmosli burg'ulash qurilmasi

WODE E90R ko'chma gidravlik burg'ulash qurilmasi bo'lib, geologik qidiruv, foydali qazilmalarni qidirish va geotexnik tadqiqotlarda olmosli burg'ulash uchun maxsus ishlab chiqilgan. Ishonchli 15 ot kuchiga ega dizel dvigatel, to'rt pog'onali uzatmalar qutisi va gidravlik besleme tizimi bilan jihozlangan bo'lib, u har xil yer sharoitlarida silliq burg'ulash ko'rsatkichlari va aniq besleme nazoratini ta'minlaydi.
Burg'ilash quvvati: 100m (NW korpusi)
Turi: Shpindel turi, gidravlik besleme
Burg'ilash burchagi: 360 °
Shpindel teshigi: 92 mm (NW korpusi)
Besleme zarbasi: 500 mm
Bilan ulashing:
Qisqacha kirish
Xususiyatlari
Parametrlar
Tafsilot qismi
yuk tashish; yetkazib berish
Aloqador
So'rov
Qisqacha kirish
WODE E90R portativ olmosli yadroli burg'ulash uskunasining kiritilishi
WODE E90R ko'chma olmosli burg'ulash qurilmasi burg'ulashning mukammal barqarorligini ta'minlagan holda, chekka hududlarda tez o'rnatish imkonini beruvchi ixcham, temir yo'lga o'rnatilgan dizaynga ega.

Uning egizak gidravlik tsilindrlari doimiy ovqatlanishni sozlashni va kuchli ko'tarish kuchini ta'minlaydi, aylanuvchi matkap boshi esa vertikal va eğimli burg'ulash ishlarini bajarishga imkon beradi. Shlangi slayd bazasi quduqlar o'rtasida tez joylashishni ta'minlaydi, bu erda burg'ulash samaradorligini oshiradi.
Xususiyatlari
WODE E90R portativ olmosli burg'ulash qurilmasining xususiyatlari
Portativ olmosli burg'ulash qurilmasi
Mustahkam shassi:Burg'ilash maydonchalari orasidagi harakatni osonlashtirish uchun uchta tortish roliklari bilan jihozlangan, yuk ko'taruvchi asos sifatida po'lat tortuvchi skidkaga ega.
Harakatlanuvchi slayder:Quduq bilan moslashishni osonlashtirish uchun burg'ulash paytida 370 mm oldinga va orqaga siljish imkonini beruvchi gidravlik tarzda boshqariladigan toymasin taglik bilan jihozlangan.
Quvvat birligi:Standart spetsifikatsiya 15 ot kuchiga ega dizel dvigatelni o'z ichiga oladi (boshqa quvvat bloklari variant sifatida mavjud).
Transmissiya:To'rt pog'onali vites qutisi turli ish sharoitlariga moslashib, vinç va burg'ulash uchini boshqaradi.
Geologik burg'ulash mashinasi
Vintni boshqarish:Planetli tishli tipdagi vino barabaniga ega; tormoz va debriyajga o'ralgan tormoz bantlari o'rnatilgan va markazdan tashqari kamera tutqichi orqali qo'lda boshqariladi.
Gidravlik oziqlantirish:Matkap uchi cheksiz o'zgaruvchan besleme tezligini sozlash imkonini beruvchi ikkita gidravlik silindr bilan jihozlangan.
Kuchli zarba:103 bar (105 kg/sm²) gidravlik bosimda u 5580 kgf yuqoriga ko'tarilishi mumkin.
Burchakli burg'ulash:Matkap uchi burchakli burg'ulash operatsiyalarini qo'llab-quvvatlab, aylanishi va tebranishi mumkin.
Doimiy bosimli moy ta'minoti:Dvigatel tomonidan to'g'ridan-to'g'ri boshqariladigan o'zgaruvchan qanotli nasos gidravlik quvvatni ta'minlaydi va dvigatel ishlayotgan vaqtda bosim doimo mavjud bo'lishini ta'minlaydi.
Operatsion parametrlari:Maksimal ish bosimi 103 bar (105 kg/sm²), gidravlik moy bakining hajmi esa 30 litrni tashkil qiladi.
To'rt qismli ustunli mast:Standart konfiguratsiya to'rt qismli ustun turi bo'lib, tirgak skidiga mahkamlagichlar biriktirilgan.
Kuchli mustahkamlash:Ish barqarorligini ta'minlash uchun mahkamlagichlar uchta balandlik darajasida o'rnatiladi.
Ko'tarish balandligi:Taxminan 5,6 metr.
Parametrlar
WODE E90R portativ olmosli burg'ulash qurilmasining parametrlari
Matkap boshi Burg'ulash quvvati 100 m (Shimoliy g'arbiy korpus)
Turi Shpindel turi, gidravlik ozuqa
Burg'ulash burchagi 360°
Operatsion tomoni (R) O'ng-standart, (L) Chap-ixtiyoriy
Shpindel teshigi 92 mm (Shimoliy g'alati korpus)
Oziqlantirish zarbasi 500 mm
Shpindel tezligi 91/340/524rpm, 77rpm (teskari)
Shpindel momenti 79/21/14kgf-m, 93kgf-m (teskari)
Bosish 5,580kgf (gidravlik bosimda 105kg/sm²)
Chak Qo'lda, 3-jag'li
Asosiy debriyaj Bitta plastinka, quruq disk turi
Transmissiya Sürgülü vites, 3 oldinga va 1 teskari
Gidravlika Nasos Kanat turi, o'zgaruvchan hajm
Etkazib berish hajmi 25 litr/min. 1500 aylanish tezligida
Maksimal bosim 105 kg/sm²
Ko'targich Turi Planetar uzatma, markazdan yuqori kamerali tutqich bilan boshqariladi
Yuk ko'tarish quvvati 1500 kg
Arqon tezligi 17/65/101m/min. (o'rtacha)
Baraban sig'imi Dia.10mm sim arqon x 35m uzunlikdagi (yoki Dia.12mm x 25m)
Orqaga tortish Gidravlik Slayd 370 mm
Quvvat birligi Kondensatsiyalangan dizel dvigateli 2400 aylanish tezligida 15 ot kuchi
Dvigatel AC380V, 15kVt
Mast Turi 4 qutbli, skidka o'rnatilgan, 3 darajali mustahkamlovchi
Qurilish Chelik quvurlari Dia.60mm (old) va Dia.48mm (orqa)
Shkaf hajmi Dia. 280 mm
Og'irligi (mast) 170 kg
Hajmi (mast) 1,250 mm V x 1,260 mm L x 5,750 mm H
(Balandlik erdan toj tolasi tepasigacha olingan)
Og'irligi Skid va Dvigatel H16 bilan 1300 kg
Mashina o'lchami G x L x H 1,140 mm x 2,186 mm x 1,585 mm
Tafsilot qismi
WODE E90R portativ olmosli burg'ulash qurilmasining batafsil qismi
Qadoqlash
Qadoqlash ekrani
Mahsulotlar
Tegishli mahsulotlarni tavsiya eting
mijozlar tomonidan katta e'tirof va ishonch
Sizning mamnunligingiz bizning muvaffaqiyatimizdir
Agar siz tegishli mahsulotlarni qidirayotgan bo'lsangiz yoki boshqa savollaringiz bo'lsa, iltimos, biz bilan bog'laning. Shuningdek, quyida bizga xabar yuborishingiz mumkin, biz sizning xizmatingiz uchun g'ayratli bo'lamiz.
E-mail:info@wodetec.com
Tel :+86-19939106571
WhatsApp:19939106571
X