HWTS-40E/S Maszyna do natryskiwania w kadzi pośredniej
Znamionowa moc wyjściowa: 40 l/min
Silnik miksera: 5,5 kW
Silnik pompy: 7,5 kW
Odległość przenoszenia w poziomie: Max. 40 m
Wysokość przenoszenia: maks. 20 m
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie maszyny do natryskiwania kadzi pośredniej HWTS-40E/S
★ Zawsze jednorodna mieszanka dzięki stale pracującemu mieszalnikowi ciągłemu;
★ Regulowana, kontrolowana proporcja wody do materiału;
★ Stałe przenoszenie mokrego materiału;
★ Długa żywotność dzięki regulowanemu ciśnieniu i regulowanej pompie śrubowej w przypadku zużycia;
★ Niewiele części zużywalnych i niskie zużycie dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości;
★ Brak unoszenia się pyłu podczas opryskiwania;
★ Bezspoinowa, monolityczna powłoka okładzin pośrednich;
★ Bezpieczne i łatwe warunki pracy.
Cechy
Cechy maszyny do natryskiwania kadzi pośredniej HWTS-40E/S
W zestawie stalowa rama z drabiną, platformą i poręczami zdejmowanymi do transportu
Zbiornik 1500L
Zbiornik na suchą zaprawę z nożem BIG-BAG zdejmowanym do transportu
Przecinarka do BIG-BAGÓW
Układ upłynniania w silosie na suchą zaprawę ze sterowaniem sprężonym powietrzem
Wibrator OLI do zbiornika na suchą zaprawę ogniotrwałą
Ciągły mikser. Przenoszenie i mieszanie 2 części
Ostrze mieszające wykonane jest ze stali odpornej na zużycie i może z łatwością zastąpić ostrze
Lejek z wibratorem
Pionowa pompa śrubowa do zaprawy
Niemcy importują stojan i wirnik
Sonda poziomu do zbiornika na mokrą zaprawę ogniotrwałą (część opcjonalna)
System sterowania (bezpieczny i łatwy w obsłudze)
Armatura wodna i powietrzna
Zbiornik na wodę 350L (część opcjonalna)
Zbiornik na wodę ze stali nierdzewnej 304
Szybkozłącze układu ogrzewania i utrzymywania ciśnienia GEKA
Parametry
Parametry maszyny do natryskiwania kadzi pośredniej HWTS-40E/S
Dane techniczne:
Model HWTS-40E/S
Przydatna objętość leja zasypowego 1,5 m3
Silnik miksera 5,5 kW
Wyjście miksowania 40L/min
Silnik pompy 7,5 kW
Wydajność pompy 40L/min
Przenoszenie ciśnienia 20 barów, maks. 40 barów
Odległość transportu w poziomie Maks. 40 m
Maks. wielkość zbiorcza 6mm
Podłączenie węża do pompy ID32
Wymagane przyłącze wody ID25/3bar
Wymagane przyłącze powietrza ID25/6bar
Wymagane sprężone powietrze 300 L/min do natryskiwania
Napięcie robocze 380 V, 50 Hz, 3 fazy, dostosowane napięcie