Pompa perystaltyczna HWH89-610C dla TBM
Pojemność wyjściowa: 14 m3 / h
Presja robocza: 1.0MPa
Obrotowa prędkość: 45 obr./min
Ściśnij Wąż Id: 89 mm
Moc silnika: 22 kW
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie pompy perystaltycznej HWH89-610C dla TBM
Cechy
Cechy pompy perystaltycznej HWH89-610C dla TBM
Bez pieczęci
Bez zaworów
Samozwańczy
Tylko rurka do wymiany
Suchy bez uszkodzeń
Odwracalny
Brak kontaktu między produktem a częściami mechanicznymi
W stanie pompować produkty z solidnymi częściami w środku
Łatwa konserwacja, tani, krótki czas przestoju
Parametry
Parametry pompy perystaltycznej HWH89-610C dla TBM
Model HWH89-610C
Pojemność wyjściowa 14m3 / h
Presja robocza 1.0MPA
Obróć prędkość 45 obr./min
Ściśnij identyfikator węża 89 mm
Moc silnikowa 22 kW