Pompa przenoszenia osadu HWH76-915b
Pojemność wyjściowa: 20 m3 / h
Presja robocza: 1.0MPa
Prędkość obrotu: 40 obr./min
Ściśnij Wąż Id: 76 mm
Moc silnika: 18,5 kW
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie pompy transferowej szlamu HWH76-915B
Cechy
Cechy pompy transferowej szlamu HWH76-915B
Bez pieczęci
Bez zaworów
Samozwańczy
Tylko rurka do wymiany
Suchy bez uszkodzeń
Odwracalny
Brak kontaktu między produktem a częściami mechanicznymi
W stanie pompować produkty z solidnymi częściami w środku
Łatwa konserwacja, tani, krótki czas przestoju
Parametry
Parametry pompy transferowej osadu HWH76-915B
Model HWH76-915B
Pojemność wyjściowa 20m3 / h
Presja robocza 1.0MPA
Obróć prędkość 40 rpm
Ściśnij identyfikator węża 76 mm
Moc motoryczna 18,5 kW