HWH76-770B Przemysłowa pompa perystaltyczna z wężem
Wydajność wyjściowa:22m3/h
Ciśnienie robocze: 1,5 MPa
Prędkość obrotowa: 45 obr./min
Ściśnij średnicę węża: 76 mm
Moc silnika: 15 kW
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie przemysłowej pompy perystaltycznej HWH76-770B
Cechy
Cechy przemysłowej pompy perystaltycznej HWH76-770B
Żadnych uszczelek
Brak zaworów
Samozasysająca
Do wymiany tylko rura
Praca na sucho bez uszkodzeń
Odwracalny
Brak kontaktu produktu z częściami mechanicznymi
Możliwość pompowania produktów zawierających części stałe w środku
Łatwa konserwacja, niski koszt i krótki czas przestojów
Parametry
Parametry przemysłowej pompy perystaltycznej HWH76-770B
Model HWH76-770B
Pojemność wyjściowa 22m3/godz
Ciśnienie robocze 1,5 MPa
Obróć prędkość 45 obr./min
Ściśnij identyfikator węża 76 mm
Moc silnika 15 kW