HWH65-600B Ściśnij pompę perystaltyczną
Wydajność wyjściowa:8m3/h
Ciśnienie robocze: 1,5 MPa
Prędkość obrotowa: 34 obr./min
Ściśnij średnicę węża: 65 mm
Moc silnika: 7,5 kW
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie pompy perystaltycznej HWH65-600B Squeeze
Cechy
Cechy pompy perystaltycznej HWH65-600B Squeeze
Żadnych uszczelek
Brak zaworów
Samozasysająca
Do wymiany tylko rura
Praca na sucho bez uszkodzeń
Odwracalny
Brak kontaktu produktu z częściami mechanicznymi
Możliwość pompowania produktów zawierających części stałe w środku
Łatwa konserwacja, niski koszt i krótki czas przestojów
Parametry
Parametry pompy perystaltycznej HWH65-600B Squeeze
Model HWH65-600B
Pojemność wyjściowa 8m3/godz
Ciśnienie robocze 1,5 MPa
Obróć prędkość 34 obr./min
Ściśnij identyfikator węża 65mm
Moc silnika 7,5 kW