HWH32-330SR Pompa do wyciskania węża z pojedynczą rolką
Wydajność wyjściowa: 1900L /h
Ciśnienie robocze: 10 barów
Prędkość obrotowa: 30 obr./min
Ściśnij średnicę węża: 32 mm
Moc silnika: 3 kW, IP55
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie pompy do wyciskania węża HWH32-330SR z pojedynczą rolką
Cechy
Cechy pompy wyciskającej z wężem HWH32-330SR z pojedynczą rolką
Żadnych uszczelek
Brak zaworów
Prosta konstrukcja, łatwa konserwacja
Wąż ma kontakt wyłącznie z pompowanymi materiałami
Do przodu i do tyłu w linii, aby łatwo kusić rurociąg lub usuwać blokady
Pojedyncza rolka wydłużająca żywotność węża ściskanego i zapewniająca większą wydajność pompy
Regulowany wałek dociskowy
Parametry
Parametry pompy wyciskającej wąż z pojedynczą rolką HWH32-330SR
Model HWH32-330SR
Wyjście 1900L/godz
Ciśnienie robocze 10 barów
Ściśnij identyfikator węża 32mm
Obróć prędkość 30 obr./min
Moc silnika 3 kW, IP55
Woltaż 380 V, 50 Hz, 3 fazy, dostosowane
Wymiar 580 x 550 x 790 mm
Opcjonalnie: Napęd hydrauliczny Silnik WM1-320. Wymagana moc hydrauliczna: 12L/min@13MPa