HWH100-915B Przemysłowa pompa wężowa z silnikiem elektrycznym
Wydajność wyjściowa:30m3/h
Ciśnienie robocze: 2,5 MPa
Prędkość obrotowa: 32 obr./min
Ściśnij średnicę węża: 100 mm
Moc silnika: 45 kW
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie przemysłowej pompy wężowej z silnikiem elektrycznym HWH100-915B
Cechy
Cechy przemysłowej pompy wężowej HWH100-915B z silnikiem elektrycznym
Żadnych uszczelek
Brak zaworów
Samozasysająca
Do wymiany tylko rura
Praca na sucho bez uszkodzeń
Odwracalny
Brak kontaktu produktu z częściami mechanicznymi
Możliwość pompowania produktów zawierających części stałe w środku
Łatwa konserwacja, niski koszt i krótki czas przestojów
Parametry
Parametry przemysłowej pompy wężowej HWH100-915B z silnikiem elektrycznym
Model HWH100-915B
Pojemność wyjściowa 30m3/godz
Ciśnienie robocze 2,5 MPa
Obróć prędkość 32 obr./min
Ściśnij identyfikator węża 100mm
Moc silnika 45 kW