HWHS15190 15000L zbiornik Hydrosiewnik
Hydrosiewnik HWHS15190 to hydrosiewnik o dużej pojemności, wyposażony w silnik Cummins Diesel Engine o mocy 190 kW i sterowane powietrzem sprzęgło centralne. Pojemność zbiornika wynosi 15000 l (4000 galonów).
Moc: 190 kW, silnik Cummins
Maksymalna odległość transportu w poziomie: 85 m
Prędkość obrotowa wału mieszalnika: 0-130 obr./min
Typ pistoletów natryskowych: Pistolet stały i pistolet rurowy
Wysokość ogrodzenia: 1100mm
Cechy
Cechy hydrosiewnika HWHS15190
Hydrosiewnik zbiornikowy HWHS15190 o pojemności 15000L
1. Większa moc przy wysokiej wydajności: silnik wysokoprężny Cummins o mocy 190 kW, sterowane powietrzem sprzęgło centralne;
2. Specjalnie zaprojektowana pompa odśrodkowa: 6’’x3’’, wydajność 120m3/h;
3. Odległość rozpylania do 85 m od armaty;
5. Obrotowy bęben na wąż hydrauliczny z możliwością zwijania i rozwijania;
Hydrosiewnik o dużej pojemności z silnikiem Cummins Diesel o mocy 190 kW
6. Podwójne mieszadła mechaniczne ze śrubowym ustawieniem łopatek i recyrkulacją cieczy;
7. Zdejmowane zbiorniki do włazu do mulczowania i normalnego napełniania;
8. Scentralizowana kontrola elektroniczna w celu poprawy wydajności pracy;
9. Bezprzewodowy pilot ułatwia obsługę podczas pracy.
Parametry
Parametry hydrosiewnika HWHS15190
Modelka HWHS15190
Moc 190 kW, silnik Cummins, chłodzony wodą
Rozmiar zbiornika Pojemność cieczy: 15000L
Pojemność robocza: 13500L
Pompa Pompa odśrodkowa: 6’’x3’’ (15,2X7,6cm), 120m³/h@14bar, stały prześwit 32mm
Pobudzenie Podwójne mieszadła mechaniczne ze śrubowym ustawieniem łopatek i recyrkulacją cieczy
Typ pistoletów natryskowych Naprawiono pistolet stojący i pistolet rurowy
Wysokość ogrodzenia 1100 mm
Wymiary 7200 x 2500 x 2915 mm