HWHS13190 Hydrosiewnik o pojemności 13000 l
HWHS13190 Hydroseeder o pojemności 13000 l to łatwy w obsłudze hydrosiewnik do trawników z silnikiem Cummins Diesel o mocy 190 kW i sterowanym powietrzem sprzęgłem centralnym. Rozmiar zbiornika wynosi 3450 galonów (13000 l).
Moc: 190 kW, silnik Cummins
Maksymalna odległość transportu w poziomie: 85 m
Wysokość ogrodzenia: 1100mm
Wymiary:7200x2500x2915mm
Waga: 8000kg
Cechy
Cechy hydrosiewnika HWHS13190
Hydrosiewnik HWHS13190 o pojemności 13000L
1. Większa moc przy wysokiej wydajności: silnik wysokoprężny Cummins o mocy 190 kW, sprzęgło o dużym momencie obrotowym sterowane powietrzem klasy przemysłowej;
2. Specjalnie zaprojektowana pompa odśrodkowa: 6”x3”, wydajność 120m /h;
3. Odległość rozpylania do 85 m od armaty;
5. Obrotowy bęben na wąż hydrauliczny z możliwością zwijania i rozwijania;
Hydrosiewnik HWHS13190 o pojemności 3450 galonów
6. Podwójne mieszadła mechaniczne ze śrubowym ustawieniem łopatek i recyrkulacją cieczy;
7. Zdejmowane zbiorniki do włazu do mulczowania i normalnego napełniania;
8. Scentralizowana kontrola elektroniczna w celu poprawy wydajności pracy;
9. Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania ułatwia obsługę podczas pracy.
Parametry
Parametry hydrosiewnika HWHS13190
Modelka HWHS13190
Moc 190 kW, silnik Cummins, chłodzony wodą
Rozmiar zbiornika Pojemność cieczy: 13000L (3450 galonów)
Pojemność robocza: 11700L (3100 galonów)
Pompa Pompa odśrodkowa: 6” x 3” (15,2 x 7,6 cm),
120 m³/h przy 14 barach, stały prześwit 32 mm
Pobudzenie Podwójne mieszadła mechaniczne ze śrubowym ustawieniem łopatek i recyrkulacją cieczy
Prędkość obrotowa wału mieszalnika 0-130 obr./min
Typ pistoletów natryskowych Naprawiono pistolet stojący i pistolet rurowy
Wysokość ogrodzenia 1100 mm
Wymiary 7200 x 2500 x 2915 mm