HWHS10120 10000-litrowy hydrosiewnik
Moc: 120 kW, silnik Cummins
Maksymalna odległość transportu w poziomie: 70 m
Prędkość obrotowa wału mieszalnika: 0-110 obr./min
Wysokość ogrodzenia: 1100mm
Wymiary:6750x2200x2510mm
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie hydrosiewnika HWHS10120 10000 litrów
Cechy
Cechy hydrosiewnika HWHS10120
HWHS10120 Hydrosiewnik
Większa moc przy wysokiej wydajności: silnik wysokoprężny Cummins o mocy 120 kW, sprzęgło o dużym momencie obrotowym sterowane powietrzem klasy przemysłowej
Specjalnie zaprojektowana pompa odśrodkowa: 5''x2,5'', pojemność 90m3 /h
Odległość rozpylania do 70 m od armaty
Konstrukcja z dwoma armatami do opryskiwania po obu stronach maszyny w trudno dostępnych miejscach
Obrotowy bęben na wąż hydrauliczny z funkcją zwijania i zwijania
Hydrosiewnik o pojemności 10000 litrów
Podwójne mieszadła mechaniczne ze śrubowym ustawieniem łopatek i recyrkulacją cieczy
Zdejmowane zbiorniki do włazu do mulczowania i normalnego napełniania
Scentralizowane sterowanie elektroniczne poprawiające wydajność pracy
Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania ułatwia obsługę podczas pracy
Parametry
Parametry hydrosiewnika HWHS10120
Modelka HWHS10120
Moc 120 kW, silnik Cummins, chłodzony wodą
Rozmiar zbiornika Pojemność cieczy: 10000L (2640 galonów)
Pojemność robocza: 8950 l (2360 galonów)
Pompa Pompa odśrodkowa: 5”x2,5” (12,7x6,4cm),
90 m³/h przy 11 barach, stały prześwit 25 mm
Pobudzenie Podwójne mieszadła mechaniczne ze śrubowym ustawieniem łopatek i recyrkulacją cieczy
Typ pistoletów natryskowych Naprawiono pistolet stojący i pistolet rurowy
Wysokość ogrodzenia 1100 mm
Wymiary 6750 x 2200 x 2510 mm