HWHS08100 8000L Hydrosiewnik przeciw erozji na zboczach wzgórz
Moc: 100 kW, silnik Cummins
Maksymalna odległość przenoszenia w poziomie: 70 m
Prędkość obrotowa wału mieszalnika: 0-110 obr./min
Wysokość ogrodzenia: 1100mm
Wymiary: 5800x2150x2750mm
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie hydrosiewnika HWHS08100 8000L do kontroli erozji na zboczach wzgórz
Cechy
Cechy hydrosiewnika HWHS08100
Większa moc przy wysokiej wydajności: silnik wysokoprężny Cummins o mocy 100 kW, sterowane powietrzem sprzęgło centralne
Z drzwiami ochronnymi silnika i wentylacją
Specjalnie zaprojektowana pompa odśrodkowa: 5’’x3’’, wydajność 90m3/h
Odległość rozpylania do 70 m od armaty
Obrotowy bęben na wąż hydrauliczny z funkcją zwijania i zwijania
HWHS08100 8000L Hydrosiewnik
Mieszadło ze spiralną orientacją łopatek i recyrkulacją cieczy
Ze zbiornikiem do spłukiwania czystej wody o pojemności 100 litrów
Parametry
Parametry hydrosiewnika HWHS08100
Modelka HWHS08100 HWHS06100
Moc 100 kW, silnik Cummins, chłodzony wodą
Rozmiar zbiornika Pojemność cieczy: 8000L Pojemność cieczy: 6000L
Pojemność robocza: 7300L Pojemność robocza: 5500L
Pompa Pompa odśrodkowa: 5’’ x 3’’ (12,6 x 7,6 cm), 90 m³/h przy 11 barach, stały prześwit 20 mm
Pobudzenie Mieszadło mechaniczne ze spiralną orientacją łopatek i recyrkulacją cieczy
Maksymalna odległość transportu w poziomie 70 m
Typ pistoletów natryskowych Naprawiono stojącą broń
Wysokość ogrodzenia 1100 mm
Wymiary 5800 x 2150 x 2750 mm