HWGP95/165PL-E Pozioma pompa do fugowania szlamu
Ciśnienie robocze: 16,5 MPa
Moc: 37 kW, 3–400 V, 50 Hz
Regulowane natężenie przepływu: 0-95 l/min
Średnica tłoka: 85mm
Skok tłoka: 300 mm
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie poziomej pompy do fugowania szlamu HWGP95/165PL-E
Cechy
Cechy poziomej pompy do fugowania szlamu HWGP95/165PL-E
Wysokociśnieniowa pozioma pompa do iniekcji
Nacisk cementowania i przemieszczenie można regulować bezstopniowo
Prosta konstrukcja, lekkość, łatwa konserwacja
Podwójne tłoki do fugowania, ciągły przepływ wyjściowy przy mniejszym impulsie
Mniej części zamiennych zapewnia niskie koszty konserwacji
Z funkcją rejestracji i wyświetlania czasów pracy pompy iniekcyjnej za pomocą licznika
Parametry
Parametry poziomej pompy do fugowania szlamu HWGP95/165PL-E
Wpisz HWGP95/165PL-E
Średnica tłoka 85 mm
Skok tłoka 300 mm
Regulowane ciśnienie 0-16,5 MPa
Rozmiar rury tłocznej G1 1/4"
Rozmiar rury wlotowej G2"
Zbiornik oleju 200L
Jednostka napędowa 37 kW, 3-400 V, 50 Hz
Maks. wielkość ziarna 2mm
Ciśnienie robocze 16,5 MPa
Waga 1400 kg
Wymiary całkowite 3760 x 1480 x 750 mm