HWGP400/700/80/100DPI-D Wytwórnia fug do projektów stabilizacji zboczy
Pojemność miksera:400 L
Pojemność mieszadła: 700L
Ciśnienie i wydajność pompy: 40 barów przy 80 l/min lub 100 barów przy 40 l/min
Wymiary:2480×1960×1995mm
Waga: 1965 kg
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie cementowni HWGP400/700/80/100DPI-D do projektów stabilizacji zboczy
Cechy
Cechy cementowni HWGP400/700/80/100DPI-D do projektów stabilizacji zboczy
Regulowany nacisk i przemieszczenie cementowania
Funkcje miksera i maszyny do rozcierania przełączane są za pomocą przełącznika ściskanego
Przyjazna dla użytkownika obsługa i konserwacja
Możliwość przenoszenia cząstek o wielkości do 5 mm
Opcja chłodzenia powietrzem lub wodą układu hydraulicznego
Parametry
Parametry cementowni HWGP400/700/80/100DPI-D do projektów stabilizacji zboczy
Imię Dane
Wpisz HWGP400/700/80/100DPI-D
Mikser Objętość 400L
Prędkość 1500 obr./min
Mieszadło Objętość 700L
Prędkość 36 obr./min
Pompa do fugowania Ciśnienie i wydajność pompy 40 barów przy 80 l/min
100 barów przy 40 l/min
Wymiar Wymiar 2480 × 1960 × 1995 mm