HWGP400/1000/95/165DPL-E/A Mieszalnik i pompa do fug
Pojemność miksera:400 L
Pojemność mieszadła: 1000 L
Pompa obiegowa: Moc silnika: 11 kW
Pompa obiegowa: Prędkość obrotowa: 1450 r/min
Pompa obiegowa: Wydajność cyrkulacyjna: 1000 l/min
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie mieszalnika i pompy do fug HWGP400/1000/95/165DPL-E/A
Cechy
Cechy mieszalnika i pompy do fug HWGP400/1000/95/165DPL-E/A
STACJA MIESZANIA
3 zestawy stabilnych modułów wagowych
Niższa wysokość materiału załadowczego dla mieszalnika
Wysokoobrotowy mieszalnik do fug koloidalnych
Płynny wypływ szlamu przez pneumatyczny zawór zaciskowy
Precyzja ultradźwiękowego miernika poziomu cieczy
Sterowanie maszyną PLC
Interfejs wizualizacji
Prosty interfejs obsługi
Tryb ręczny i tryb w pełni automatyczny
Można skonfigurować wiele receptur
POMPOWNIA FUGI
Nacisk cementowania i przemieszczenie można regulować bezstopniowo
Prosta konstrukcja, niewielka waga, łatwa konserwacja
Podwójne tłoki do fugowania, ciągły przepływ wyjściowy przy mniejszym impulsie
Mniej części zamiennych zapewnia niskie koszty konserwacji
Z funkcją rejestrowania i wyświetlania czasów pracy pompy iniekcyjnej za pomocą licznika
Parametry
Parametry mieszalnika i pompy do fug HWGP400/1000/95/165DPL-E/A
Specyfikacja (z napędem elektrycznym):
1. Stacja miksująca
1.1 Pneumatyczny zawór zaciskowy: szlam przepływa płynniej;
1.2 Ultradźwiękowy miernik poziomu płynu: można dokładnie zmierzyć wysokość mieszadła;
1.3 PLC + ekran dotykowy: tryb ręczny i tryb w pełni automatyczny.
2. Stacja pomp zaczynu
2.1 Nacisk cementowania, przemieszczenie można regulować bezstopniowo;
2.2 Podwójne tłoki do iniekcji, ciągły przepływ wyjściowy przy mniejszym impulsie;
2.3 Z funkcją rejestrowania i wyświetlania czasów pracy pompy iniekcyjnej za pomocą licznika;
2.4 Silnik posiada funkcję zabezpieczenia przed przeciążeniem;
2.5 Układ hydrauliczny z zabezpieczeniem przed przegrzaniem temperatury oleju;
3. Przyczepa
3.1 Z funkcją kierowania;
3.2 Wysokość statywu jest regulowana.
Stacja miksująca
Mikser Efektywna objętość 400 litrów
Maks. Wydajność mieszania 10m³/h
Prędkość obrotowa 1450 obr./min
Wydajność cyrkulacyjna 1000L/min
Mieszadło Efektywna objętość 1000 litrów
Moc silnika 3,0 kW
System zaopatrzenia w wodę Moc silnika 4,0 kW
Przemieszczenie 20 m³/h
Głowa 30 m
System zasilania powietrzem Moc silnika 2,2 kW
Przemieszczenie 0,25 m³/h
System sterowania Tryb PLC
Moc Napięcie stałe 24 V
Stacja pomp zaczynu
Średnica tłoka 85 mm
Skok tłoka 300 mm
Regulowane ciśnienie 0-16,5 MPa
Regulowane natężenie przepływu 0-95L/min
Rozmiar rury tłocznej G1 1/4"
Rozmiar rury wlotowej G2"
Zbiornik oleju 200L
Jednostka napędowa 37 kW
Maks. Rozmiar ziarna 2mm
Ciśnienie robocze 16,5 MPa
Wymiary (dł. × szer. × wys.) bez podajnika ślimakowego przy wadze 3820 × 2280 × 2300 mm przy 3750 kg
Podajnik ślimakowy Wyjście 30t/godz
Silnik 5,5 kW
Wymiar @ waga 3700 × 600 × 800 mm przy 280 kg