HWGP1200/1200/2X75/100PL-E Kompaktowa automatyczna maszyna do fugowania
Pojemność miksera: 1200L
Pojemność mieszadła: 1200L
Pompa obiegowa: Moc: 22KW
Szybkość pompy obiegowej Obrót: 1800r/min
Przepływ pompy obiegowej: 1500 l/min
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie kompaktowej automatycznej instalacji do fugowania HWGP1200/1200/2X75/100PL-E
Cechy
Cechy kompaktowej automatycznej instalacji do fugowania HWGP1200/1200/2X75/100PL-E
Kompaktowa automatyczna instalacja do fugowania
Automatyczna stacja fugowania
Parametry
Parametry kompaktowej automatycznej instalacji do fugowania HWGP1200/1200/2X75/100PL-E
Szczegóły automatycznej instalacji do fugowania
Imię Dane
Modelka HWGP1200/1200/2×75/100PL-E
Mikser Pojemność (V) 1200L
Pojemność mieszanki 10m3/godz
Stosunek W/C 0.5~1
Mieszadło Pojemność 1200L
Moc 3,0 kW
Pompa obiegowa Moc 22KW
Oceń wersję 1800r/min
Przepływ 1500L/min
Podajnik śrubowy Moc 11KW
Maks. wielkość dostawy 20-40t/godz
Zaopatrzenie w wodę Pojemność zbiornika 950L
Pompa wodna 50ZX20-30 (4,0KW)
Przepływ@głowa 20m3/h@30m
Zasilanie dodatku Pojemność zbiornika 150L
Pompa dodatku 25SFBX-8 (0,25 kW)
Przepływ@głowa 2m3/h@8m
Dopływ powietrza Sprężarka powietrza EV-80 (4,0 kW)
Objętość spalin 0,52m3/min
Pompa do fugowania
(2×1 zestaw)
Modelka HWGH75/100PI-E
Średnica tłoka 100mm
Skok tłoka 150mm
Niskie ciśnienie @ Przepływ 0-50bar@0-75L/min
Wysokie ciśnienie @ Przepływ 0-100 barów przy 0-40 l/min
Moc 11 kW
Wymiary (bez podajnika ślimakowego) 4600×2250×2370mm