HWGP1200/1200/2X75/100PL-E Automatyczna instalacja do wtryskiwania fug
Pojemność miksera: 1200L
Pojemność mieszadła: 1200L
Pompa obiegowa: Moc: 15 kW
Pompa obiegowa: Szybkość obrotów: 1800r/min
Pompa obiegowa: Przepływ: 850L/min
Krótkie wprowadzenie
Wprowadzenie automatycznej stacji do fugowania HWGP1200/1200/2X75/100PL-E
Cechy
Cechy automatycznej stacji do fugowania HWGP1200/1200/2X75/100PL-E
Automatyczna stacja do fugowania HWGP1200/1200/2X75/100PL-E
1. Zwarta konstrukcja.
2. Prosta obsługa i łatwa konserwacja.
3. Istnieją dwa tryby pracy: tryb automatyczny i tryb ręczny.
4. Mniej części zamiennych zapewnia niskie koszty konserwacji.
5. Wysokoobrotowy mieszalnik wirowy zapewnia szybkie i równomierne mieszanie.
6. Proporcje materiałów w recepturze można dowolnie regulować.
7. Może realizować automatyczną konfigurację i uzupełnianie materiałów.
8. Ognioszczelna szafka elektryczna o stopniu ochrony IP56.
9. Z certyfikatem CE i ISO.
Parametry
Parametry automatycznej stacji cementującej HWGP1200/1200/2X75/100PL-E
Imię Dane
Modelka HWGP1200/1200/2X75/100PL-E
Mikser Pojemność 1200L
Stosunek W/C 0.5~1
Mieszadło Pojemność 1200L
Moc 3,0 kW
Pompa obiegowa Moc 15KW
Oceń wersję 1800r/min
Przepływ 850L/min
Podajnik ślimakowy Moc 7,5 kW